Kayıt Bilgileri

KAYIT BİLGİLERİ

  • Ortaokulda %100’e kadar Bursluluk Sınavı indirimi, Fen ve Anadolu Lisesinde %100’e kadar LGS puanı indirimi uygulanmaktadır.
  • İndirimler sadece eğitim ücreti üzerinden yapılmakta, yemek ve serviste ise indirim yapılmamaktadır.
  • Yalnızca bir kardeşle sınırlı olmak kaydıyla % 5 kardeş indirimi uygulanmaktadır.
  • Peşin ödeme yapanlara %5'lik ek indirim sadece eğitim ücreti için uygulanmaktadır. Yemek ve servis için uygulanmamaktadır.
  • Taksitli ödeme seçeneğinde ise ilk taksiti peşin olmak kaydıyla velilerimiz ödemelerini devam eden taksitlerinin bitimindeki aydan itibaren gerçekleştirebilmektedir.
  • Okulumuza yapılacak yeni kayıtlarda;

Anaokuluna, 5 yaş ve 6 yaşlardan oluşan sınıflarımıza belirlenen kontenjana göre öğrenci alınacaktır.

1. sınıflarımıza, 2018 doğumlu öğrencilerimiz ön görüşme ile alınacaktır.

2, 3 ve 4. sınıflarımıza, boş kontenjan oluşması durumunda ön görüşme ile öğrenci alınmaktadır.

5. sınıflarımıza, 2024 Mart ayında yapılacak olan “Bursluluk Sınavı” ile öğrenci alınacak ve bu sınav sonucuna göre belirlenen indirimler uygulanacaktır. Kazanılan burs ve indirimler 4 yıllıktır ve ilgili kademelerin sonuna kadar geçerlidir.

6, 7 ve 8. sınıflarımıza, boş kontenjan oluşması durumunda ön görüşme ile öğrenci alınmaktadır.

9. sınıflarımıza,  MEB'in 02 Haziran 2024’te uygulayacağı “LGS” ye göre Türkiye sıralaması üzerinden indirimler uygulanacaktır. Kazanılan burs ve indirimler 4 yıllıktır ve ilgili kademelerin sonuna kadar geçerlidir.

10, 11 ve 12. sınıflarımıza, boş kontenjan oluşması durumunda MEB'in uyguladığı “LGS” ye göre Türkiye sıralaması üzerinden indirimler uygulanarak dışarıdan öğrenci alınacaktır. Kazanılan burs ve indirimler, 4 yılıktır ve ilgili kademelerin sonuna kadar geçerlidir.