Öğretmen Kadrosu

ÖĞRETMEN KADROSU

Ayhan Yolcu

İlkokul Müdürü

Mustafa Ok

İlkokul Müdür Yardımcısı

Ali Tekeli

İlkokul Müdür Yardımcısı

Ziya Zengin

1A Sınıf Öğretmeni

Tuğçe Bülbül

1B Sınıf Öğretmeni

Ayşe Bayrak

1C Sınıf Öğretmeni

Hafize Yavan

1D Sınıf Öğretmeni

Ayşenur Türker

1E Sınıf Öğretmeni

Başak Levent

2A Sınıf Öğretmeni

Şengül Özkan

2B Sınıf Öğretmeni

Mustafa Karakoç

2C Sınıf Öğretmeni

Özer Özkan

2D Sınıf Öğretmeni

Osman Kılıç

2E Sınıf Öğretmeni

Abdullah Ebret

3A Sınıf Öğretmeni

Seçil Çenesiz

3B Sınıf Öğretmeni

Abdurrahim Çelik

3C Sınıf Öğretmeni

Senem Yolcu

3D Sınıf Öğretmeni

Mehmet Tiryaki

3E Sınıf Öğretmeni

Selime Yurdayan

4A Sınıf Öğretmeni

Demet Kaynar

4B Sınıf Öğretmeni

Özge Uçar

4C Sınıf Öğretmeni

Ferhan Özeker

4D Sınıf Öğretmeni

Mehmet Dinçer

4E Sınıf Öğretmeni

Elif Rümeysa Bayazit

Rehber Öğretmen

Büşra İnce

Rehber Öğretmen

Songül Gizem Yücel

Rehber Öğretmen

Sümeyye Kocabaş

Rehber Öğretmen

İbrahim Ünüvar

İngilizce Öğretmeni

Fadime Köskü

İngilizce Öğretmeni

Güler Tuğçe Atçeken

İngilizce Öğretmeni

Nahide Demirer

İngilizce Öğretmeni

Lynsey Marie Rossiter

İngilizce Öğretmeni

Güler Akçay

İngilizce Öğretmeni

Sebahat Karamanoğlu

Değerler Eğitimi Öğretmeni

Zahide Çiçek

Değerler Eğitimi Öğretmeni

Mustafa Can

Beden Eğitimi Öğretmeni

İsmail Topbaş

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sedef Özer

Beden Eğitimi Öğretmeni

Halime Yaşatürk

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Erol

Beden Eğitimi Öğretmeni

F. Özden Önem

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Merve Kübra Boz

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Uğur Avcı

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Şüheda Karapınar

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Melih Can Şenol

Müzik Öğretmeni

Nida Nurdan Telliler

Müzik Öğretmeni

Umut Ahmet Aytekin

Müzik Öğretmeni

Ceren Aydın

Müzik Öğretmeni

Hüseyin Uğur Duman

Müzik Öğretmeni

Nur Karaaslan Danış

Drama Öğretmeni

Pınar Halaç

Akıl Oyunları ve Satranç Öğretmeni

Hasan Yaldız

Zeka Oyunları

Ali Samancı

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Hatice Ün

Ortaokul Müdürü

M. Süha Öztürk

Ortaokul Müdür Yardımcısı

M. Bilal Çetin

Ortaokul Müdür Yardımcısı

M. Sami Koç

Türkçe Öğretmeni

İlker Gürol

Türkçe Öğretmeni

Hamza Aktaş

Türkçe Öğretmeni

Tuğçe Çelik

Türkçe Öğretmeni

Tamer Yaşar Akçaalan

Türkçe Öğretmeni

Didem Ergün

Matematik Öğretmeni

Meltem Çamcı

Matematik Öğretmeni

Gülnaz Cihan

Matematik Öğretmeni

Mesut Gündüz

Matematik Öğretmeni

Sema Kaya

Matematik Öğretmeni

Merve Nur Okçu

Matematik Öğretmeni

Levent Yerebasmaz

Fen Bilimleri Öğretmeni

Merve Çelebi

Fen Bilimleri Öğretmeni

Nazan Yavruşahin

Fen Bilimleri Öğretmeni

Maya Koçyiğit

Fen Bilimleri Öğretmeni

Gökçen Avcı

Fen Bilimleri Öğretmeni

Serkan Hız

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Hatice Karanfil

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Neslihan Bayramoğlu

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Aybala Şahin

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Gülsün Şahin

Rehber Öğretmen

Ceren Gündoğdu

Rehber Öğretmen

Beyza Çeliktaş Altuğ

Rehber Öğretmen

H. Ceren Kürekci

Rehber Öğretmen

Olcay Çoban

İngilizce Öğretmeni

Gül Ünzile Dülger

İngilizce Öğretmeni

Keriman Erdinç Kalaycı

İngilizce Öğretmeni

Furkan Aksu

İngilizce Öğretmeni

Tolga Akseki

İngilizce Öğretmeni

Şule Balaban

İngilizce Öğretmeni

Burcu Yayla

İngilizce Öğretmeni

İpek Karaciğan

İngilizce Öğretmeni

Ayten Aslan

Almanca Öğretmeni

Mustafa Can

Beden Eğitimi Öğretmeni

İsmail Topbaş

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sedef Özer

Beden Eğitimi Öğretmeni

Halime Yaşatürk

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Erol

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Kübra Boz

Görsel Sanatlar Öğretmeni

F. Özden Önem

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Uğur Avcı

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Şüheda Karapınar

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Melih Can Şenol

Müzik Öğretmeni

Nida Nurdan Telliler

Müzik Öğretmeni

Umut Ahmet Aytekin

Müzik Öğretmeni

Ceren Aydın

Müzik Öğretmeni

Hüseyin Uğur Duman

Müzik Öğretmeni

Betül Şen

Din Kültürü Öğretmeni

M. Ali Erbağ

Din Kültürü Öğretmeni

Sebahat Karamanoğlu

Din Kültürü Öğretmeni

Selçuk Karaman

Sağ Beyin Eğitimi

Pınar Halaç

Akıl Oyunları ve Satranç Öğretmeni

Hasan Yaldız

Zeka Oyunları

Ali Samancı

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Barış Çağlayan Çakır

Lise Müdürü

Aybars Şimşek

Lise Müdür Yardımcısı

Hava Sır

Lise Müdür Yardımcısı

Betül Dinçler

Lise Müdür Yardımcısı

Mevlüt Uğur

Lise Müdür Yardımcısı

Hasan Cahit Koç

Fizik Öğretmeni

Çetin Bayrak

Fizik Öğretmeni

Sadettin Kart

Fizik Öğretmeni

Baki Şarlı

Fizik Öğretmeni

Fatih Özdil

Fizik Öğretmeni

Erdoğan Soydan

Fizik Öğretmeni

Kamil Karademir

Fizik Öğretmeni

Filiz Koç

Kimya Öğretmeni

Engin Açıkgözoğlu

Kimya Öğretmeni

Talat Koçak

Kimya Öğretmeni

Suat Turan

Kimya Öğretmeni

Zehra Öncan

Kimya Öğretmeni

Şenol Karakuş

Kimya Öğretmeni

Bihter Yaşar

Biyoloji Öğretmeni

Perihan Güngör

Biyoloji Öğretmeni

Ayşegül Yoğurtcu

Biyoloji Öğretmeni

Nuri Kesen

Biyoloji Öğretmeni

Betül Dinçler

Biyoloji Öğretmeni

Mevlüt Buğdaycı

Matematik Öğretmeni

Ömer Faruk Akın

Matematik Öğretmeni

Betül Bilginoğlu

Matematik Öğretmeni

Emin Dinç

Matematik Öğretmeni

Güvenç Ekici

Matematik Öğretmeni

Menderes Erdoğan

Matematik Öğretmeni

Halit Candan

Matematik Öğretmeni

Yavuz Selim Ceyhan

Matematik Öğretmeni

Yasemin Ceyhan

Matematik Öğretmeni

Rıfat Baki

Matematik Öğretmeni

Müslüm Yumuk

Matematik Öğretmeni

Salih Korkmaz

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Sevcan Canatan

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Gülçin Avcı

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Cansu Ergün

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Melike Hande Kılıç

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Mehmet Şen

Tarih-Coğrafya Öğretmeni

İrfan Atik

Tarih Öğretmeni

Ülkü Kurt

Tarih Öğretmeni

Gönül Acet

Coğrafya Öğretmeni

Hatice Kübra Yavşan

Felsefe Grubu Öğretmeni

Merve Düzgün

Rehber Öğretmen

Ali Gürtaş

Rehber Öğretmen

Tuğçe Saltık

Rehber Öğretmen

Hilal Yusufoğlu

Rehber Öğretmen

Beyza Hiçdönmez

Rehber Öğretmen

Elif Nur Altun

Rehber Öğretmen

Neslihan Sarı

İngilizce Öğretmeni

Füreya Yılmaz

İngilizce Öğretmeni

Ayşegül Cengiz

İngilizce Öğretmeni

Özgür Kıvrak

İngilizce Öğretmeni

Kemal Argon

İngilizce Öğretmeni

Yasemin Bayrakçı

Almanca Öğretmeni

Naciye Güngördü

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Akif Akcura

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Hasan Yaldız

Zeka Oyunları

Mustafa Can

Beden Eğitimi Öğretmeni

İsmail Topbaş

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sedef Keretli

Beden Eğitimi Öğretmeni

Halime Yaşatürk

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Erol

Beden Eğitimi Öğretmeni

Melih Can Şenol

Müzik Öğretmeni

Nida Nurdan Telliler

Müzik Öğretmeni

Umut Ahmet Aytekin

Müzik Öğretmeni

Ceren Aydın

Müzik Öğretmeni

Hüseyin Uğur Duman

Müzik Öğretmeni

Ali Samancı

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni