Yönetim Kurulu Başkanı

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 
Hasan Cahit Koç
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİZ NE İSTEDİĞİMİZİ VE HEDEFLEDİĞİMİZİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ.

Merhaba,

Bir ülkedeki eğitim kurumlarının kalitesi ve çocuklarımıza verilen eğitimin niteliği, o ülkenin gelişmişlik düzeyini belirleyen en önemli ölçütlerden biridir. Ben de bu anlayışla ülkemize ve evlatlarımıza faydalı olmak amacıyla 2009 yılında PEM Dershanelerinin kuruluşunda yönetim kurulu başkanı olarak görev aldım. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıma sorumluluğuyla binlerce başarı ve gururu; "Sadece işini sevenler başarılı olur." anlayışına sahip olan, başarının bir ekip işi olduğunu çok iyi bilen öğretmen arkadaşlarımla birlikte yaşadım. Bugün ise Konya’nın en prestijli okulunu açmış olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum.

PEMA Koleji olarak en büyük hedefimiz kültürel mirasımıza sahip çıkan, akılcı, üretken, sorgulayan, çevresine duyarlı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir. Her türlü bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler için tam bir “yaşam alanı” olarak her bir metrekaresi “büyük düşünülerek” planlanan okulumuzda, ulusal ve uluslararası alanda adından başarılarıyla söz ettiren binlerce öğrencimizden aldığımız güvenle bu hedefe ulaşacağız.

Okul öncesinden liseye kadar eğitim zincirinin tüm halkalarını tamamlamış olmanın verdiği gururla hedeflerimizi büyüterek öğrencilerimize PEMA’lı olmanın ayrıcalığını yaşatacağız. Biz öğrencileri, velileri, mezunları, öğretmenleri ve yöneticileri ile birbirine bağlı, her geçen gün daha da büyüyen güçlü bir kurum olacağız. PEMA’lı olmaktan gurur duyan, bize güvenen gencecik yüreklerle nice başarılara imza atacağız. “Çünkü biz ne istediğimizi ve hedeflediğimizi çok iyi biliyoruz.”

Hasan Cahit KOÇ
PEMA EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI